Jeremina

Co mi poradíte učinit s majitelem hárající fenky, která „kape“ po schodišti bytovky a majitel to po ní neuklízí?

Nejlepší odpověď
gecco

Řešit s majitelem bytovky (správcem, předsednictvm SVJ…).

Další odpovědi
anonym

Řekl bych to majiteli na plnou hubu, pokud by se to nelíbilo, pak bych to asi utřel za něj.
Ještě že nevodí svoji starou, když hárá.
To zvířátko za to nemůže.

Agneta

O „hárající " fenku se nemůže jednat, neboť ostatní savci, tedy psi a kočky, atd. mají
"cirkuační, vstřebávací“ menstruaci, tzn. že krevní tkáň na „uhostění“ vajíčka tu krev zase vstřebá zpět – zatímco u Homo sapiens je vypuštěna ven – takže se jedná o inkontinentní – tedy přestárlou fenku, jasné?