Co mi poradíte?

Dobrý večer, mám notebook starý 2roky tedy po záruce, má 500GB HDD, 4GB RAM, 2,1GHz, windows 7,2× USB, je značky Acer Aspire , jakou prodejní cenu byste navrhovali? Když jsem ho koupil stál mě 13 999,–kč

Nejlepší odpověď
anonym

Ač jsi neuvedl úhlopříčku, Wifi, grafiku apod., blíže je Rico, kde se tržní cena pohybuje mezi 50 – 60% nákupky, za cenu dle štamgasta lze dnes dostat slušný nový na Alza soft, elektronika je každý rok nová a původní morálně zastarávají, takže ceny výrazně klesají, obzvlášť po záruce.
V bazaru by ti možná nabídli 8 tisíc, jenže si 20% strhávají za prodej, takže by ti stejně zbylo 6.400,–Kč.
Ještě bys mohl zkusit Aukro a podobné stránky, tam se uvede vyvolávací (a příp. min. cena), kde bys mohl vydražit i více, ovšem není to jisté.
Ale aspoň by sis udělal orientaci, v jakých relacích se podobné ceny pohybují.
Také existují ojedinělé možnosti, kde prodejce prodá nový NB s výkupem staršího na protiúčet.
Většinou se vyplatí nechat v rodině pro někoho mladšího a koupit si nějaké výkonné „dělo“.

Další odpovědi
Rico

Vzhledem k tomu že je už po záruce tak bych ho prodával od 7000,–

štamgast

10 000Kč