Tw!st

Co mi může zpomalovat připojení k internetu ?

už od včerejška mám něčím zpomalený internet, vždycky když měřím rychlost mám tak 8Mbit/s a nyní naměřím tak 0,5Mbit-1Mbit/s je to jako bych něco stahoval ale nestahuji, ani nikdo jiný na WiFi nic nestahuje a i když se připojím na WiFi z jiného Pc tak je to stejně pomalé takže to počítačem není. U her mívám teď odezvu tak 250MS a s tím se opravdu nedá hrát. neví někdo čím to může být ? za internet si pořád platím a to že bych vyčerpal data není možné když si platím za měsíc a ne za určitý poče dat…

Odpovědi
Fíková

Taky mám od včerejška zpomalený internet, asi chyba v matrixu…
Doplňuji:
doplnění: mám od UPC

anonym

Jaké máš připojení?
Jsou dvě možnosti – zpomaluje:

  1. něco za modemem (router, počítač…) – tvá LAN
  2. modem nebo linka – to je v režii providera

Takže pokud 1. vylučuješ, kontaktuj providera…
😉
Jen – jaký máš FUP?? – nemohl´s jej překročit?

Jantar2

U koho máte zařízenou internetovou přípojku? A kde bydlíte? Já jsem u O2 a bydlím v Posděbradech a u mě nic

badisko

Muze to byt cokoliv …stahni si toto … System Explorer … http://systemex­plorer.net/cs/ je to opravdu mala ulita ale vykona …nainstaluj a spust …
Po spusteni se nejdrive podivej co ti vytezuje PC (cpu) a pak prejdi na kartu .. pripojeni a mrkni se zda tam neni neco spusteneho zbytecne a co ti nejvice odesila a prijma data … muzes rovnou udelat bezpecnostni kontrolu pomoci tohoto programu jen klikni na provest kontrolu …a pak zobrazit online ..
Apropo …nedavno jsem mel podobny problem … zjistil jsem ze mi to delal Bittorrent klient …zdilim velke mnozstvi linuxovych distribuci a jinych programu takze nez se mi nacetla stranka v Mozille trvalo to klido 30.sec..
Pokud mas teda Torrent tak ho vyzkousej Vypnout …Pokud mas nastaveny nejaky DNS server tak ho vyzkouzej zmnenit …jinak uz jen zkusit Tuneling …:D
Jo a jeste restartuj Router …