Co mi hrozí za ztrátu OP?

opakovaně jsem ztratila OP.Co mě za to hrozí.Děkuji

Nejlepší odpověď
standa

NIC, kromě 100 Kč poplatku za vyhotovení nového OP + pár korun za fotky 🙂

Další odpovědi
dudu

Já bych osobně měl největší obavu, že s mojí občankou nějaká dobrá duše např. uskuteční větší nákup na fakturu a nebo ještě hůře provede na území republiky resp. v rámci EÚ nějaký trestný čin. To se pak jeden může nestačit divit. Podotýkám, že jsem pesimita.

dagry

Co ti hrozí ? … no já to vidím už na těžkou sklerózu nebo Alzheimera !!!!

Marunka

ztratit se nemůže, vždyť tam máte fotku jméno a adresu ne?
Teda pokud se nezničila.

rosa

Dávala bych si konečně už pozor. Vždyť to není nic příjemného chodit vyřizovat druhou.