Avatar uživatele
Benitkoo

Co mi hrozí při zjištění zbytkového alkoholu (0.25) v dechu při jízdě autem?

…Dopoledne mi bylo naměřeno z dechu 0.25 při jízdě autem + rychlost 72km/h v obci. Vím, je to moje blbost..počítám s tím, že příjdu o papíry + dostanu pokutu. Body mám všechny je to můj první přestupek. Jelikož jsem našel jenom samé staré témata před rokem 2013 tak jsem se chtěl zeptat co mi vlastně hrozí. Prosím lidi kteří chtějí psát že jsem debil že jsem měl zbytkový alkohol tak ani psát nemusí, vím to sám 😉. A svých následků jsem si vědom. Děkuji za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Tučná pokuta v každém případě a dá se předpokládat že může přijít i k odebrání řidičáku. Nelze paušalizovat. Případ od případu je jiný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Rozdíl mezi zbytkovým alkoholem a normálním je asi takový, jako mezi špinavými penězi a normálními.Zase jeden nesmyslný terminus technikus,.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tady píšou lidé,že jim odebrali ŘP i za 0,2. http://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/trestni-pravo/tresty-a-ochranna-opatreni/6379-maximalni-pokuta-za-rizeni-pod-vlivem-alkoholu-rozsah-pokuty.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briliant

Vepište odpověď… http://www.12bo­du.cz/bodovany-prestupek-125c-1b-0.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zbytkový alkohol bych neřešil, horší je teď překročení o 20km rychlost v obci, sebrání řidičáku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Já bych to viděl na 3–6 bodů, tytyty dostaneš na prdel pokuta do 5000,– a hotovo. Do 0,3 se to nijak zvlašť neřeší. Nad 0,3 potažmo nad 1,0 by to bylo horší. Podle mě dostaneš větší čočku za tu rychlost (přeci jen to překročení je na obec docela značné) než za ten chlast (tam jsou i policajti, co to když je všechno cajk moc neřeší).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek