SpiderRoy

Co mi hrozí při chycení na minibiku?

Zdravím,zajímá mě,co mi hrozí když me policajti chytnou na pozemní komunikaci na minibiku.Mám papíry na B,C udělané,ale jeste mi nebylo 18 takze ridičák budu mít az v cervnu.

Nejlepší odpověď
Drap

Dají tučnou pokutu a odeberou řidičák který ještě nemáš. Tak že si pro něj půjdeš třeba za rok v červnu. Samozřejmě že po přezkoušení.

Další odpovědi
led

Jazda bez vodičského preukazu, ako píše -drap- je to na pokutu a na zápis do papierov vodiča, ktoré vedú na každého držiteľa vodičského preukazu. Kedže ste skúšky spravili, čakáte len na doklad, tie vaše papiere sú už založené.