zjentek

Co mi hrozí, pokud bych byl do brady zasažen poklopem od kanálu?

..asi nějakou takovouto silou:
http://www.no­vinky.cz/krimi/392750-v-brne-explodoval-plyn-v-kanalizaci.html

Dobrá, jednomyslně smrt. A co by mě mohlo potkat, kdybych na podobným poklopu zrovna stál?
Warriot, já už to nějak doklepu i při tomto světle.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud by jsi s ním dostal přímý zásah, tak už by ti nehrozilo nic. Už bys měl všechno odbyté.

Další odpovědi
klumprt

Při zásahu do brady by to pravděpodobně nedopadlo dobře. Pokud bys na něm stál, následky by se daly přirovnat k pádu na poklop na nohy v rychlosti stejné, jakou by byl poklop pod nohama vymrštěn při výbuchu, ale odpor těla by to mohl trochu brzdit. Tipuju to minimálně na nějaké pěkné zlomeniny dolních končetin.

briketka10

Koho by napadlo zapálit si cígo na poklopu
kanalizace plný plynu a upustit ho dolů asi
jen Tebe 😁

lexx

vzácná to smrtka, asi tak 1: 1 000 000

anonym

Možná by se ti konečně rozsvítilo.

Lamalam

Co by tě mohlo potkat, kdyby na tom poklopu zrovna stál? Tipnula bych si, že by tě potkal ten poklop.

lota

Smrt

Klaproth

To je hnus, co se to za kapitalismu děje. Za zlatých komunistů by k tomu u nás na vesnici nikdy nemohlo dojít! Hádej proč?

zjentek

Myslím to vážně ..dokouříte si na poklopu kanalizace plný plynu a vajgla si upustíte mezi nohy.