zjentek

co mi hrozí, když v Ostravě na náměstí spálím korán?

..a můžu tam kurnik vůbec něco spálit? A nebo škrtnu a mám cejch žháře? A tak co když ten korán spálím na louce při náměstí?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

V Ostravě při náměstí je louka? Myslíš černou louku? Tak tam by to mohlo projít, nedávno byla výstava kotlů a spalovali tam ledacos:-D

Na náměstí nic nepal, tam je opalenejch až až:-((( To byla výtržnost.
By si MP myslela, že tam ti co posedavaj na lavičkách grilují:-DDD
Doplňuji:
Jo a bacha na emisní limit, musíš si vyčíhnout (což nebude jednoduché), kdy není smog, bo pak by ho svedli na tebe:-))) A nařídili by ti katalyzátor:-)))

Další odpovědi
marci1

Asi pro Tebe přijedou se svěrací kazajkou. 🙂

anonym

Takovej nápad může mít jen hlavinka trošku vypatlaná pálit knižky na veřejnosti.
To se neumíš jinak pochlubit něčím efektivnějším?

Enni

Zajimalo by me proc zrovna koran . proc ne bibly. ostatni by si to mohli vykladat za rasismus 😁

zjentek

Enni: žádnej rasismus ..pro mě žid jako cikán

klumprt

Možná to bude pro Enni vzrušující zjištění, ale islám není rasa.

zzzlatokopka

Ohánět se rasismem je teď populární:-)