Smackdown

Co mi hrozí, když plácnu po hubě policistu?

Nymburský policisti a neoprávněné machrování.

Nejlepší odpověď
Drap

To se dozvíš až u soudu. Je to napadení úřední osoby.

Další odpovědi
ivzez

„Výprask“ a soudní odměna
za napadení veřejného činitele.

Lamalam

Nejprve použijí donucovací prostředky, aby odvrátili tvůj útok. Pak je použijí znovu, protože se budeš vzpírat předvedení. Potom tě odvezou na služebnu, během převozu začneš demolovat služební vůz, takže znovu donucovací hmaty, chvaty, údery a kopy. Na služebně se ti může stát, že několikrát spadneš ze schodů (někteří zadržení jsou strašná nemehla). Potom soud.

marci1

Raději bych si to plácnutí rozmyslela. Nic hezkého by to asi nebylo. Raději plácni (co do řeči) něco doma. 🙂