Retro

Co mi dá snížení podvozku u auta?

Zajímalo by mě k čemu vlastně sloužení snížení podvozku,má to nějakou výhodu?

Nejlepší odpověď
Hlada

Dnešní auta nemají nijak přehnanou světlou výšku, jako tomu bylo dříve. Snížený podvozek přinese v běžném provozu spíš problémy, třeba při parkování předkem k chodníku se může odřít spojler, při přejetí většího hrbolu je nebezpečí proražení vany. Dneska módní velká kola mohou dřít o blatníky. Výhody jsou diskutabilní. Běžný provoz není závodní okruh.

Další odpovědi
Rocker

Na naše silnice si raději pořiď offrouda.

venkovan

Lepší stabilitu při ostré jízdě, dravější vzhled auta, rozbitý podvozek při přejíždění zpomalovacích průhů a pásů, pokud to bude postaveno z necertifikovaných dílů, problémy na STK, při silniční kontrole, při dopravní nehodě apod.