Co mi chce kočka sdělit, když si intenzivně snad i pár minut líže místo nad pravou packou? Svědí jí to tam?

Vši nemá a je zdravá. Jestli-že se říká, že hygiena je půl zdraví, tak proč to tak hrotí, když má i tak 9 životů? Chce získat i desátý? ;)

Odpovědi
zjentek

S největší pravděpodobností ji svědí něco uvnitř, nejspíš nějakej orgán. Nemusí to bejt nutně červi, může to bejt libovolný orgán, nejen střeva, třeba i zuby..