Avatar uživatele
anonym

Co mi brání v tom odletět?

Vždy jsem chtěl vidět Finsko, je to fascinující země. Hlavně příroda. A tak jsem přemýšlel, že mám celkem dost našetřeno, na dva týdny se klidně taky ztratit můžu, tak… Proč prostě neodletět a nesplnit si sen? Finance nejsou problém, nic jiného taky ne. Ale stejně mám v mysli něco, co mi zabraňuje to udělat. Jak bych to měl překonat, nebo měl bych to vlastně překonávat?

Zajímavá 0 před 823 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

To musíš vědět ty, tady tě nikdo nezná. Zjisti si Covidová opatření a můžeš vyrazit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

Ještě není ta správná chvíle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kazatel

Chybějící zkušenosti?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

já se kdysi po 30ítce začal učit anglicky. Pak mně tu něco – někdo naštvalo a já koupil 1000Eur a ze dne na den odjel autobusem do Prahy a pak do Holandska s tím že tam už zůstanu. No zážitků plno a já se radostně vracel po týdnu domů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Možná to denodenní covidové strašení? Jasně že v dnešní době není nic v pořádku,a vládní pravidla se mění ze dne na den. Strávit v covidové izolaci na hotelu celou dovolenou se může klidně stát. Takový předražený pobyt. Nejsme svobodní občané, o to jde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Nad tím také uvažuji, na tři dny odletět do Londýna, do Dubaje.. možná na dva dny a jet nonstop, vyspat se až v letadle. Kámoš to tak dělal, levnou letenku, a nonstop ve velkoměstě. Letenky se dají sehnat levnější než cesta vlakem do Brna.
Záleží na povaze člověka, na spontánnosti, člověk se možná jen zbytečně bojí vyjít ze stereotypu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Asi ti v tom brání strach z neznáma, možná z cestování, nevím. Ale raději bych počkal, až bude lepší situace, tak jak to bylo před rokem 2019. Spousta zemích je krásných. tak držím palce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek