Co mi brání v tom odletět?

Vždy jsem chtěl vidět Finsko, je to fascinující země. Hlavně příroda. A tak jsem přemýšlel, že mám celkem dost našetřeno, na dva týdny se klidně taky ztratit můžu, tak… Proč prostě neodletět a nesplnit si sen? Finance nejsou problém, nic jiného taky ne. Ale stejně mám v mysli něco, co mi zabraňuje to udělat. Jak bych to měl překonat, nebo měl bych to vlastně překonávat?

Odpovědi
elkon

To musíš vědět ty, tady tě nikdo nezná. Zjisti si Covidová opatření a můžeš vyrazit.

df

Ještě není ta správná chvíle

Kazatel

Chybějící zkušenosti?

agentpv

já se kdysi po 30ítce začal učit anglicky. Pak mně tu něco – někdo naštvalo a já koupil 1000Eur a ze dne na den odjel autobusem do Prahy a pak do Holandska s tím že tam už zůstanu. No zážitků plno a já se radostně vracel po týdnu domů.

Ametyst

Možná to denodenní covidové strašení? Jasně že v dnešní době není nic v pořádku,a vládní pravidla se mění ze dne na den. Strávit v covidové izolaci na hotelu celou dovolenou se může klidně stát. Takový předražený pobyt. Nejsme svobodní občané, o to jde.

_Bůh_

Nad tím také uvažuji, na tři dny odletět do Londýna, do Dubaje.. možná na dva dny a jet nonstop, vyspat se až v letadle. Kámoš to tak dělal, levnou letenku, a nonstop ve velkoměstě. Letenky se dají sehnat levnější než cesta vlakem do Brna.
Záleží na povaze člověka, na spontánnosti, člověk se možná jen zbytečně bojí vyjít ze stereotypu.

Kelt

Asi ti v tom brání strach z neznáma, možná z cestování, nevím. Ale raději bych počkal, až bude lepší situace, tak jak to bylo před rokem 2019. Spousta zemích je krásných. tak držím palce.