Co měl v plánu Stvořitel pro případ, že by se Adam s Evou nesnášeli?

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že by Adama, nebo Evu přeinstaloval. Vymazal všechna data a nahrál nový SW.

Další odpovědi
dubraro

Právě proto, aby se to nestalo, byla Eva stvořena z těla Adamova. Eva byla druhý pokus poté, co se z toho prvního Bůh poučil. První byla Lilith, „divoká a nezávislá žena, která se odmítla podrobit vůli muže, stejně tak jako vůli Boží!“

dudu

Asi by zrušil pravidlo, že lidé budou žít v páru a navodil poptávku po samicích tak, že v každé ulici bude vegetovat pouze jedna žena. Ovšem ani to, zdá se, není nejlepší nápad.

ivzez

Restart. Pokud by se Adamem nesnášela už druhá žena,
bylo by nutné stvořit chápavějšího a citlivějšího Adama.

led

Aj neomylný Stvoriteľ je dielom Človeka, ktorý je omylný. A kedže podľa ním vytvorenej náuky Stvoriteľ stvoril prvého Človeka-muža, vytvoril kruh omylov.
V skutočnosti, totiž Prvým človekom bola bezmenná žena, až z jej lona vznikol Prvý muž…
A keďže Stvoriteľ aj keď je všemocný a vševediaci, predsa len ako dielo Človeka neznajúce budúcnosť, prevzal aj vlastnosti Človeka, chybujúceho vo svojich činoch a neustále hľadajúceho správnu cestu v bludisku života…

Altair-AC

Napiš přímo jemu nebo jukni do jeho knihy

marci1

První Adamovou ženou byla Lilith. Údajně odmítala při sexu s Adamem to, aby byla pod ním. Legenda říká, že oním hadem, který svedl Evu k dědičnému hříchu, byla právě Lilith, aby se pomstila. Takže by Bůh stvořil zřejmě Adamovi třetí ženu. 🙂

anonym

Každý by bydlel na opačné straně Ráje a had by sežral všechna jablka. Neměl žádný plán 🙂 je to jen naivní pohádka 🙂

annas

Marci zapomněla na odkaz, takže další legendy pro zájemce.

http://abnorma­llgirl.blog.cz/0812/le­gendy

ivzez

Marci „zapomíná“ často…