Kelt

Co měl společného Šimek z Greenhorns a Šimek, který vystupoval v televizi.?

Miroslav Šimek, známý z pořadů Šimek a Grossman, nebo s pořadů S politiky netančím. A ve skupině Greenhorns hrál také Šimek, sice tam je to Josef Šimek, nicméně podoba mezi oběma je dost velká. Jedná se o jednoho člověka, který používal dvě jména, nebo příbuzné, nebo se jedná o náhodu. Vyznáte se trochu v country? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Mají společné jen příjmení. První Šimek, humorista, nebyl Miroslav, ale Miloslav. No a Jozef byl muzikant.

Edison

… a ještě je mnoho dalších Šimků.

Káča Novotná

Byli to bratranci.