Michal Kole

Co mě může bolet v zádech na pravé straně zhruba v místě, kde končí žebra ? Který sval jsem si „stlačil“ ?

Když sedím zkroucený zhruba na pracou stranu a pravou ruku mám položenou na opěradlu a buď s ní píšu na klávesnici nebo ji mám na myši ?

Nejlepší odpověď
anonym

Miško, to nejspíš nebude sval, ale skřípnutý nervík. Tak hezky se zvedni od bedny a koukej se jít někam protáhnout. Cožpak neznáš to správné tyršovské:
V zdravém těle zdravý duch!?
Když to bude zlobit hodně, tak potom na obstřik k lékaři.

Další odpovědi
bolak

Mohlo by se jednat o tzv. Kolesův sval, který se vyvinul v paleozoiku z nohy prvohorních hlavonožců.

Adolf Pytler

To budou asi zuby.. :)