peterbrno

Co maximálně může udělat internetová policie?

Co maximálně může udělat internetová policie, když nahlásím stránku, nebo člověka, co ostatní ponižuje, nebo nějak upravuje (ranní)

Nejlepší odpověď
Hamon

Co si představuješ pod pojmem internetová policie?

Další odpovědi
Quimby

Internetová policie? To ani neznám.
Pokud máte s někým problém např. na fóru, obraťte se na administrátora dané stránky.
Jestli jeho chování porušuje zákon můžete podat stížnost na normální Policii, která může nechat danou stránku zablokovat/smazat providerem. Ale to je na dlouho, pokud se nejedná o něco vážného je lepší to ignorovat. Jo ještě můžete podat stížnost přímo na poskytovatele stránky/domény/ser­veru pokud to porušuje jeho podmínky, ale pokud se nejedná o něco silně nelegálního tak pochybuju, že něco zmužete.

NikkiHeat

Internetová policie má koncepci samosoudce. Vrthne dle IP adresy komukoliv do obyváku a na místě ho zastřelí !!!!!

marci1

„Kyberkriminalita“ PČR se bude Tvým oznámením zabývat. Touto formou není zajišťována pomoc v tísni.
http://aplika­ce.policie.cz/ho­tline/

ptáč

Navrhuji použití internetových stránek pro mladší 18ti let pouze ke čtení, volné hřiště pro nezletilé jen facebook.
Jinak ponižování není pěkné, svědčí to o slabém nositeli hlavy. Nevím kdo je nebo byl šikanován. Do struktur internetu nesmí zasahovat státní instituce. Jestli ano, zeptejte se doma. To bychom mohli odevzdat rozhodování jiným. Jestli netoužíte být upravovaný, ponižován, tak se na internetu chovejte opatrně. Jistě nechcete abych sem vložil odkaz návodu od Seznamu jak se chovat bezpečně.