Avatar uživatele
anonym

co máte ze zabíjačky nejraději?

o víkendu jdeme picnout to naše vypasené selátko,už se těším na jitrničky a uzené a co vám nejvíc chutná

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Miroslavst, dudu, BEAES, iceT před 4934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Teplé škvarky s chlebem. Uzené je také mňamka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Já mám ráda čerstvě vyndaný ovárek z kotle -libový s křenem, masíčko ještě když se krájí na vále , to si vybírám kousky – co mi chutnají-mňam. Přijdu taky.......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Jitrničky, prejt a mnoho dalších pochutin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ovárek s křenem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Teplé škvarky,ovar a cokoliv uzeného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ze zabijacky uplne vsechno,mnam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jen bych si dovolil menu doplnit o krajíc chleba s mozečkovou smaženicí, dibínek uvařeného žaludku, kousek rypáčku a po škvaření sádla u kterého jsem pil kafe a přikusoval bábovku, závěrem ještě majinko výpečků, které posléze byly zpracovány do paštiky.
Pro případné závistivce je ovšem třeba uvést, že den před zabíjačkou jsem chystal všechno nádobí, kotle na vaření a štípal dřevo. Ráno v pět hodin zatápěl pod kotly, asistoval při paření, pral střeva, škvařil sádlo a byl k ruce při povaření jitrnic a jelítek. Další den pak uklízel všechno nádobí, náčiní a kotle a zavařoval konzervy. A to vše jen zlomek proti umění prasátko denně opečovávat a zdárně vykrmit. Kdo popsané zažil jistě potvrdí, že nejlépe chutná zabíjačka darovaná od dobrých sousedů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

Nejím nic ze zabijačky. Jen maso ale jitrnice ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Budete se mi určitě smát,ale přímo na zabíjačce nejraději ujídám holé kroupy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Nejraději mám mrkev z polívky,protože jsem toho všeho masnýho tak načuchaná,že ani není na nic chutˇ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem krvelačný a když míchám suroviny na jelita,neodpustím si(už od svých dětských let)ochutnat kroupy s čerstvou krví.Pro mne mňamka,pro druhé blééé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek