co máte ze zabíjačky nejraději?

o víkendu jdeme picnout to naše vypasené selátko,už se těším na jitrničky a uzené a co vám nejvíc chutná

Nejlepší odpověď
BEAES

Teplé škvarky s chlebem. Uzené je také mňamka.

Další odpovědi
hanulka11

Já mám ráda čerstvě vyndaný ovárek z kotle -libový s křenem, masíčko ještě když se krájí na vále , to si vybírám kousky – co mi chutnají-mňam. Přijdu taky.......

Miroslavst

Jitrničky, prejt a mnoho dalších pochutin.

oskar

Ovárek s křenem.

hanjimka

Teplé škvarky,ovar a cokoliv uzeného.

iceT

Ze zabijacky uplne vsechno,mnam.

dudu

Jen bych si dovolil menu doplnit o krajíc chleba s mozečkovou smaženicí, dibínek uvařeného žaludku, kousek rypáčku a po škvaření sádla u kterého jsem pil kafe a přikusoval bábovku, závěrem ještě majinko výpečků, které posléze byly zpracovány do paštiky.
Pro případné závistivce je ovšem třeba uvést, že den před zabíjačkou jsem chystal všechno nádobí, kotle na vaření a štípal dřevo. Ráno v pět hodin zatápěl pod kotly, asistoval při paření, pral střeva, škvařil sádlo a byl k ruce při povaření jitrnic a jelítek. Další den pak uklízel všechno nádobí, náčiní a kotle a zavařoval konzervy. A to vše jen zlomek proti umění prasátko denně opečovávat a zdárně vykrmit. Kdo popsané zažil jistě potvrdí, že nejlépe chutná zabíjačka darovaná od dobrých sousedů.

Marunka

Nejím nic ze zabijačky. Jen maso ale jitrnice ne.

janek66

Budete se mi určitě smát,ale přímo na zabíjačce nejraději ujídám holé kroupy.

vecernice

Nejraději mám mrkev z polívky,protože jsem toho všeho masnýho tak načuchaná,že ani není na nic chutˇ.

anonym

Jsem krvelačný a když míchám suroviny na jelita,neodpustím si(už od svých dětských let)ochutnat kroupy s čerstvou krví.Pro mne mňamka,pro druhé blééé.