dust8

Co máte v záloze, pokud přijdou těžké časy?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jen menší finanční rezervu a uvažuji o nějaké té alkoholové desinfekci. Možná taky o černém psu (jak mi doporučila led), kterého se aliendrone prý bojí. Snad se ho bude bát i kovídek. Jo, a ten pes se bude jmenovat Batman, mazlivým oslovením Báťa.

Další odpovědi
Hufnágl

Mám 4 plné zásobníky k AK-47… nějak to přežiji.

paul1

Před časem jsem si pořídil ukulele a získal přes internet akordy k některým písničkám – budu pokračovat v učení. Také mám rozdělanou jednu menší dřevořezbu – hlavu, tak budu pokračovat.

nyjono

Veselohry, komedie, animáky a pojízdné kolo.
Doma i v práci mám pořád co dělat.

marci1

Ještě více humoru a dobré nálady. 🙂

zjentek

Lehké děvy. Ale tak zle snad nikdy nebude, no ni?

Kdykoli je těžko, dá se prý přemýšlet. A je to prý vůbec to nejlepší, co je možný v krizi dělat, ale.. Prý přemýšlet je nebezpečný.

orwell

Zatím bohužel nic moc, ale pro těžké časy (jak si je já představuji) by se hodil nejspíš těžký kulomet ☹

Lurius

Taktickou kuši a regál archivního vína