Avatar uživatele
Deli

Co máte v plánu na dnešek? 🙂

Ahoj všem, co dnes plánujete dělat?
Já za chvilku odjíždím na Plzeňské farmářské trhy, nakupovat též, ale hlavně prodávat. Už jste byli na farmářských trzích?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, anonym, anonym, anonym, anonym před 4176 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Na farmářských trzích jsem nebyl, ale program na víkend mám bohatý – tož, za chvíli odjíždím do Práglu, kde se účastním mistrovství republiky ve scrabblu. Jelikož jsem stále na vrcholu kvalifikační tabulky, nemohu si dovolit pohořet, tož doufám, že tomu závazku dostojím :{)>
Bude-li tudíž někomu něco potřeba o víkendu z angličtiny, jistě se najdou jiní, kteří dobře poradí ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Fena se chystá k porodu, tak mám o program postaráno, také prosíme (já a Šupita) o držení palečků, ať neskončíme na veterině a atˇ to dobře dopadne. Když to dobře dopadne, štěňátka budou akorát pod stromeček jako dárečky. Ale Quentosovi také budu držet pqalce. Na farmářské trhy nejezdím, místní farmáři mě zásobují rovnou ze dvora. Vejce, mléko, med, králíka nebo kachnu není problém tady dostat nebo koupit. A jablka se tu všude pěstují, takže mnohem levněji se tady prodávají a pouze místní. Takové Rubíny, Bohemie atd. ty jsou vynikající tak do vánoc, potom Idarety.
Doplňuji:
Vlastně dostávám i ryby od hasičů, hlavně nemám problém na vánoce s kaprem !

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

no na farmarskych trzich jsem taky nebyl..a plan na dnesni den …nemam ..klasika vareni uklid …pravi ..proste domaci prace ..peceni …jinak vas.. tady poctim svoji pritomnosti a odpovedmi …mate radost ?…tusil jsem ze mate … 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Na farmářských trzích jsem byl.V současné době jsou pro mne největším lákadlem chutná a výborná česká jablka.Takové Topas nebo Rubín nemají chybu oproti těm hnusům dováženým z Holandska nebo Itálie.Jinak dnes budu pracovat a potom mne čeká návštěva nemocného otce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Na dnešek už plán mám, z trouby mi krásně voní bábovka a až se mi podaří vyměnit pyžamo za civil, hodlám se vydat do tržnice. Asi ne na Farmářské trhy, ale kocourkovi dochází stelivo a koupím i různé dobrůtky. Jak na to koukám, tak v mezičase budeme držet Quentosovi palečky a tlapičky, už se to osvědčilo 🙂.
Chystám se po delší době k šití, tak musím všechno pořádně promyslet. Celý den si chci krásně užít ( jako ostatně každý den ) ☺

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

Ještě budu dorývat zbytek na zahradě.
Doplňuji:
Na farmářskych trzích jsem nebyl,malou farmu máme doma.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Před chvilkou jsem se vrátil z procházky v lese s pejskama,od­poledne chci ještě vyrazit na kolo,dokud to počasí dovoluje.
Na farmářském trhu jsem ještě nebyl,jen jsem tak nějak procházel kolem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Jsme v Mariánkách a teď jsem se vrátila z bazénu a masáže. Jsem připravená na odpoledně-večerní taneční maratón. Je tu nádherně, mlha s jinovatkou, dokonalý listopadový den, takže ještě zajdeme do Wiener Café na konvičku čaje a štrůdl, dokonalá pohoda. 🙂
Farmářské trhy jsem měla ráda kdysi, když začínaly. Dnes už na nich prodává kdekdo a kde co – hlavně dost předražené a člověk musí mít svého vytipovaného prodejce. Takže už moc nechodím. Spíš náhodou, když se někde „přichomejtnu“. 🙂

ad ten který je: S těmi jablky máš naprostou pravdu:-) Rubín je teď v nej kondici. A k tomu ještě Jonagold, Šampión a má milovaná Bohemia. Není nad to, když to voní, křupe a chutná:-)
ad quentos: Ať to (zase) vyjde:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Na farmářské trhy nechodím,
nicméně musím zahrnout tu díru po tom pažezu a pak mě čekají 2 stromy na skácení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jsem vyřízená ze včerejšího stužkováku, byl to celkem zajímavej mazec… No a teď musím zase zapnout a celej víkend věnovat jednomu z mých maturitních předmětů – chémii…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Ne, co bych u těch „sedláků“ dělal? Budu celý den souložit a pít víno.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Quentos : Praha není žádný „Prágl“, taky bys vyhrát nemusel 😁

před 4176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

tak sorráč :{)> nejel jsem tam vyhrát, tak silné ambice na MR v českém scrabblu nemám, od toho jsou tam jiní … doufal jsem v prolomení první desítky, tak snad příští rok.

před 4174 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Quentos:Tak at se zadaří!

před 4176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

dík :{/> nic moc, 17. z 32 kvali­fikovaných, loni to bylo o dvě místa lepší…

před 4174 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek