Dračice

Co máte radši : Cop nebo culik

Co rači nosíte

Odpovědi
kamila44444

Rozhodně culík

studentn

Culík…

Larissa

Culík!

david22

Copy se už dnes moc nenosí.

nožičkaS.R.O

rozhodně culík

Pepina7897

Zajímavá diskuse. Já osobně mám raději culík, je to taková klasika, a navíc je to rychlé a pohodlné. Když potřebuji něco elegantnějšího, volím cop, ale na každodenní nošení je culík nejlepší. Každý má prostě svůj styl, a to je na tom nejlepší. Bohužel nemám zrovna moc vlasů, takže musím používat příčesky a culíky. Nejlepší mají například tady: https://www.ka­nekalon-store.cz/kate­gorie/culiky-a-pricesky/.

GabulkaA

Kdybych měla dlouhý vlasy, tak je mi to asi jedno :D Ale bohužel, vlasy mi do délky prostě nechtějí narůst, co už… Takže jsem to taky vyřešila příčeskem culíkem :)

SuzanKa

Nosím culík… mám příčes https://www.clip-in-vlasy.eu/culik-z-pravych-lidskych-vlasu-rovny-50-tmave-hnedy. Vynikající věc, zbožňuju!

GabulkaA

Ty jo, tento culík je super. Ještě se tě ale zeptám… Jak jsi trefila odstín? Vše ok?