jakho

co máte radši ?

Tady na odpovědi.cz Pokládáte radši otázky nebo dáváte rady a odpovědi pro ostatní ? Díky

Nejlepší odpověď

Pokládat otázky nepotřebuji, protože jsem schopný si informace vyhledat sám, takže jenom pomáhám ostatním.

Další odpovědi
zjentek

raději pokládám otázky. Ale tady to nejde jinak, než jak to jde ,)
Doplňuji:
petruse369: to mě zase napadaj otázky, které by podnítili diskusi hned ..tak právě proto ,),)

petruse369

většinou odpovídám, protože mě nenapadají dotazy, které by měly přínos a podnítily diskuzi.. ale ráda bych se i ptala:)

briketka10

dávám radši rady a odpovědi..
otázky si sama hledám ale je
pravda, že občas potřebuju od
někoho radu např.co se týká
filmu, hudby, protože jsem fanda :D

bolak

buchtičky se šodo

zjentek

sakra neska mám spec.půst tvrdého y, to už je potřetí ..sem asi převlečený braník nebo co