Jahoda

Co máte raději: Lásku nebo přátelství?

Nejlepší odpověď
annas

Spíše přátelství

Obojí je důležité, ale jak píše Hanulka, vztahy mohou přerůst jeden v druhý.. Záleží, zda jde o vztah s mužem nebo s ženou.

Víc není na výběr, takže zatrhávám …

Další odpovědi
hanulka11

Spíše přátelství

Protože z přátelství se rodí i láska.
Někdy ale po mnoha letech manželství ta láska už přerůstá ve veliké přátelství a to je moc cenné.

1popelka1

Spíše přátelství

Souhlasím s Hanulkou i Annas, jen dodám, že přátelství kolikrát vydrží podstatně déle než láska, proto si více cenním přátelství. Pro mě platí – raději více přátel a žít bez partnerské lásky, než jednu lásku a žádného přítele. Ale úplně nejlepší je mít spoustu kamarádů, pár dobrých přátel a jednoho partnera.

Miroslavst

Spíše přátelství

Obojí, ale z přátelství se může stát láska, kdežto z lásky nelze být přátelství.
Lepší mít jednoho pořádného přítele než tisíc takových co si říkají kamarádi.
Přátelství se musí zasloužit.

Terryle

Přátelství

Ajeto

Lásku

Co je to za blbost, přece musím mít lásku i přátele, né!?

Fallen Angel

Spíše přátelství