Dračice

Co máte nejraději

Nejlepší odpověď
Drap

jiná možnost

Doplňuji:
Mám rád každé jídlo, pokud je chutné a vhodné k dané příležitosti. A když se jí pěkně v klidu, s někým blízkým......tak to zkrátka nemá chybu

Další odpovědi
anonym

jiná možnost

Dračice, jsi zlatíčko.
Ráda vařím, nebo aspoň něco patlám v kuchyni. Ráda se u přípravy jídla „vydovádím“ (experimentuju a zkouším kombinovat, co mne napadne) a ještě raději jsem, když to ostatním chutná. No a nejhorší je, že to většinou chutná i mně.Potom si hlídej váhu,že?

anonym

Večeři

Doplňuji:
To se nabaštim a konečně mám od všeho klid, vím, že další jídlo si už každý udělá-musí udělat pokud ho chce sám

anonym

jiná možnost

Doplňuji:
nejhorší je, když mne honí mlsná.

briketka10

Večeři

to si připravím hranolečky na crispu, krkovičku k tomu hromadu majolky :o)
a večer si dám vinný střik z červeného vínka dám si tam lžíci nálevu z domácích feferonek a to je pitíčko mňam :))

david22

Večeři

Doplňuji:
i když vím, že je snídaně nejdůležitější, nejvíc mi to chutná večer…

Lakeysha

Snídani

tradičně Cottage s fitnesschlebem a zelenina

Damiana

Večeři

Z tohoto výběru asi večeři. Na tu mám obvykle nejvíce času a buď si s ní ráda dám práci nebo se nechám rozmazlovat od nějakého mistra vařečky. Ráda večeřím dlouho a opravdu mlsně – žádné naflákat na talíř knedlo zelo vepřo a futrovat se. Pěkně předkrm, nějaká ta minutka (nejlépe francouzská lahůdka), směs listových salátů, nealko vínko, pěkně uleželé sýry…hmm to je pohodička.:-)

quentos

jiná možnost

tzv. druhou večeři – něco sladkýho ke kafi kolem osmé či deváté ;{))>

pizlicka

jiná možnost

obed,ktery je okolo16h.pred nim snidam a pak tri hodiny cvicim,takze si jej vychutnam..