hanulka11

Co máte na podzimu nejraději?

Doplňuji:
Bohužel, babí léto už skončilo a nyní nás čekají jen ty plískanice.

Nejlepší odpověď
iceT

Babi leto,ale toho se snad letos asi nedockame.

Další odpovědi
BEAES

Také mám ráda babí léto, možná spíše spadá ještě do pozdního léta, ale to nevadí. Dokonce si na mě letos sedlo a to prý znamená štěstí. Také ráda sbírám kaštany a kochám se barevným listím, to je pastva pro oči.

led

krásne farby

bigbít

Určitě barvy a brzy si budu moci o hodinu zase přispat, což by mohlo být i příjemné…

dagry

Podzim, alespoň pro mě, je nejkrásnějším obdobím v roce. Nejsou už takové nesnesitelné pařáky, příroda je krásně barevná, není takový výskyt klíšťat a jiného nechutného štípavého hmyzu jako v létě a louky jsou posečené a člověk se nebrodí vysokou trávou až po pás. Akorát ten podzim, alespoň tady u nás na horách, se rok od roku nějak posunuje dál a dál až od října. Dřív tady bývávalo nádherné září a letos opět, tak jak loni, nic moc. Až ten říjen byl nádherný a slunečný. Akorát mě děsí předzvěst blížící se zimy, plískanic, ledovek a fujavic. Brrr – hnus.