Avatar uživatele
Jahoda

Co máte na dnešek v plánu?

Zdravím! Co máte na dnešek v plánu? U nás je 19°C ve stínu, takže já za takových cca 10 minut vyrážím na kolo. Je to paráda. Svítí nám tu hezky sluníčko, takže bomba! 😁 Kolik máte ve vašem městě stupňů Vy? A co budete dnes dělat? 🙂 Já budu na to 100% venku na zahradě (až přijedu z kola) a občas sem zaběhnu se kouknout co je tu nového. A co Vy? :-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, kokoťenko, rynek878 před 5078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
martina1

Já před chvíli dopila kávičku na terase.Děti spí,tak zapnu myčku a prčku a půjdu se rýpat na zahradu.Manžel je tuhej na gauči a kočka se od rána nehla z parapetu.U nás je 15 stupnů a sluníčko hřeje,ale byla jsem v mikině-fouká studenej vítr.Jsme,ale 785 metrů nad mořem,takže na květen je to docela pěkná teplota.Jen to bahno kolem domu mě ničí.Užijte si kolo,taky bych jela,ale naposledy jsem byla předloni a teď mě asi kopce zabijou,až vyrazím:-)
Doplňuji:
ve spěchu jsem ani nečetla překlepy,ale hlavně,že to pobavilo.Škoda,že se nedá koupit ta PRČKA a nepere sama:-(

Upravil/a: martina1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

U nás ukazuje teploměr na východní straně 25° C. Ale sluníčko nesvítí. Vypadá to, že se splní předpověď meteorologů a objeví se bouřka.
Půjdu na procházku a nakoupím v Bille. Cesta vede parky, takže spojím příjemné s užitečným. Nechci odcházet moc daleko od domu.

Martino, povedl se Vám hezký překlep.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

u nás taky pěkně, takže pryč od překládání a fonetického nahrávání a na procházku ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Martina 1 mě má na svědomí,jak zapne tu PRČKU,protože jsem byla celé dopoledne na pohotovosti a nemůžu se smát,mám zlomené osmé žebro.A velmi závidím -ten,který je-ty kissáky,byla jsem na nich s 3D brýlemi,když tu byli naposledy,dnes by o mě jen někdo škrtnul ramenem a spustím jekot hodný Paula Stanleye…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

martina 1 > musela jsem se usmát, když jsem četla: Manžel je tuhej na gauči a kočka se od rána nehla z parapetu…živě jsem si to představila. Mě chodí kocour vítat k autu po příjezdu do práce.
Já mám barák rozkopaný, takže o pohodě a kávičce na terase si můžu nechat jen zdát, ale v plánu to je. Dnes budou v Loskutákovi ukazovat zatahovací stříšky, tu já také plánuju, takže mám na co rejžovat,
před chvílí jsem přišla do work, omrkla situaci zde a jdu tvořit hodnoty 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

u nás je nádherných 23,5°C a já se učim a učim a smrdím doma…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Praha,polojas­no,21 stupňů.
Mám tady neteř,půjde se na atrakce(něco jako pouť), a až se dosytosti vykolotočujeme,vy­houpačkujeme a vyzvracíme,hurá na výstavu soch z písku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja jsem připraven,že vyrazím taky na kolo,ale právě se zatáhlo je uplně černo a bouří,no chvilku počkám.Uvidíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Večer jdu na koncert KISS.Ted si udělám kávu a budu si chvilku číst.V Praze je zataženo,asi bude pršet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Všechny zdravím a přeju pohodové(a pro Benytu bezbolestné)od­poledne.Vzhle­dem k tomu,že se naprosto nečekaně zmněnil termín rekonstr.koupelny a kuchyně,tak mám lehkou stavební horečku a jsem zahrabaná v různých katalozích-ale večer vyrážím na staré harcovníky Kiss.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

U me 25 stupnu C,asi neco ugrilovat a lenosit. Pes beha okolo domku,ale travu se mi nechce posict.
Na Kissaky bych sel zas,byl jsem 2×.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

U nás kolem 20°C taky. Ale já se učím na úterní zkoušku, takže..:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Byl jsem s kamarádem na rybách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Benyto Vy jste spadla z kola?V každém případě přeji brzké uzdravení.

před 5078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BENYTA

Z kola jsem spadla 30.3. a zlomila si klíční kost.To žebro jsem si zlomila tuhle sobotu při zametání schodů,na druhé straně,takže ted jsem paralyzovaná celá,no ještě mám zdravé nohy…

před 5077 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ten překlep je – jak se to říká?- boží?

před 5078 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Bubco, máte pravdu. Překlep pro pobavení. Připomněl mně další. Můj kolega kdysi dávno odeslal dopis na Kravský národní výbor v Olomouci. Měl nepříjemnosti. Vyšetřovalo se, zda to nebyl záměr, znevažování úřadu.

Naše sekretářka kdysi opisovala zprávu pro KNV. Věta zněla asi takto: V hodinách branné výchovy používáme různé pomůcky. Mezi ně patří … obrazy, knihy a panna Anča (tak se říkalo nafukovací panně, která se používala pro nácvik první pomoci). Sekretářce se to nějak nezdálo a ve zprávě se objevilo.
… knihy a panna soudružka Anna Nováková (napsala jméno skutečné Anny). Byl z toho rovněž mumraj – kdo si z vážené věci dělá legraci. Legrace to nebyla, ale hloupost.
Jo, nešťastné překlepy.

před 5078 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek