Jahoda

Co máte na dnešek v plánu?

Zdravím! Co máte na dnešek v plánu? U nás je 19°C ve stínu, takže já za takových cca 10 minut vyrážím na kolo. Je to paráda. Svítí nám tu hezky sluníčko, takže bomba! 😁 Kolik máte ve vašem městě stupňů Vy? A co budete dnes dělat? 🙂 Já budu na to 100% venku na zahradě (až přijedu z kola) a občas sem zaběhnu se kouknout co je tu nového. A co Vy? :-

Nejlepší odpověď
martina1

Já před chvíli dopila kávičku na terase.Děti spí,tak zapnu myčku a prčku a půjdu se rýpat na zahradu.Manžel je tuhej na gauči a kočka se od rána nehla z parapetu.U nás je 15 stupnů a sluníčko hřeje,ale byla jsem v mikině-fouká studenej vítr.Jsme,ale 785 metrů nad mořem,takže na květen je to docela pěkná teplota.Jen to bahno kolem domu mě ničí.Užijte si kolo,taky bych jela,ale naposledy jsem byla předloni a teď mě asi kopce zabijou,až vyrazím:-)
Doplňuji:
ve spěchu jsem ani nečetla překlepy,ale hlavně,že to pobavilo.Škoda,že se nedá koupit ta PRČKA a nepere sama:-(

Další odpovědi
annas

U nás ukazuje teploměr na východní straně 25° C. Ale sluníčko nesvítí. Vypadá to, že se splní předpověď meteorologů a objeví se bouřka.
Půjdu na procházku a nakoupím v Bille. Cesta vede parky, takže spojím příjemné s užitečným. Nechci odcházet moc daleko od domu.

Martino, povedl se Vám hezký překlep.

quentos

u nás taky pěkně, takže pryč od překládání a fonetického nahrávání a na procházku ;{)>

BENYTA

Martina 1 mě má na svědomí,jak zapne tu PRČKU,protože jsem byla celé dopoledne na pohotovosti a nemůžu se smát,mám zlomené osmé žebro.A velmi závidím -ten,který je-ty kissáky,byla jsem na nich s 3D brýlemi,když tu byli naposledy,dnes by o mě jen někdo škrtnul ramenem a spustím jekot hodný Paula Stanleye…

ReHu

martina 1 > musela jsem se usmát, když jsem četla: Manžel je tuhej na gauči a kočka se od rána nehla z parapetu…živě jsem si to představila. Mě chodí kocour vítat k autu po příjezdu do práce.
Já mám barák rozkopaný, takže o pohodě a kávičce na terase si můžu nechat jen zdát, ale v plánu to je. Dnes budou v Loskutákovi ukazovat zatahovací stříšky, tu já také plánuju, takže mám na co rejžovat,
před chvílí jsem přišla do work, omrkla situaci zde a jdu tvořit hodnoty 🙂.

Spiritus

u nás je nádherných 23,5°C a já se učim a učim a smrdím doma…

anonym

Praha,polojas­no,21 stupňů.
Mám tady neteř,půjde se na atrakce(něco jako pouť), a až se dosytosti vykolotočujeme,vy­houpačkujeme a vyzvracíme,hurá na výstavu soch z písku.

oskar

Ja jsem připraven,že vyrazím taky na kolo,ale právě se zatáhlo je uplně černo a bouří,no chvilku počkám.Uvidíme.

ten který je

Večer jdu na koncert KISS.Ted si udělám kávu a budu si chvilku číst.V Praze je zataženo,asi bude pršet.

Vicki

Všechny zdravím a přeju pohodové(a pro Benytu bezbolestné)od­poledne.Vzhle­dem k tomu,že se naprosto nečekaně zmněnil termín rekonstr.koupelny a kuchyně,tak mám lehkou stavební horečku a jsem zahrabaná v různých katalozích-ale večer vyrážím na staré harcovníky Kiss.

FOG

U me 25 stupnu C,asi neco ugrilovat a lenosit. Pes beha okolo domku,ale travu se mi nechce posict.
Na Kissaky bych sel zas,byl jsem 2×.

Lucimia

U nás kolem 20°C taky. Ale já se učím na úterní zkoušku, takže..:-(

Michal

Byl jsem s kamarádem na rybách.

ten který je

Benyto Vy jste spadla z kola?V každém případě přeji brzké uzdravení.

BENYTA

Z kola jsem spadla 30.3. a zlomila si klíční kost.To žebro jsem si zlomila tuhle sobotu při zametání schodů,na druhé straně,takže ted jsem paralyzovaná celá,no ještě mám zdravé nohy…

anonym

Ten překlep je – jak se to říká?- boží?

annas

Bubco, máte pravdu. Překlep pro pobavení. Připomněl mně další. Můj kolega kdysi dávno odeslal dopis na Kravský národní výbor v Olomouci. Měl nepříjemnosti. Vyšetřovalo se, zda to nebyl záměr, znevažování úřadu.

Naše sekretářka kdysi opisovala zprávu pro KNV. Věta zněla asi takto: V hodinách branné výchovy používáme různé pomůcky. Mezi ně patří … obrazy, knihy a panna Anča (tak se říkalo nafukovací panně, která se používala pro nácvik první pomoci). Sekretářce se to nějak nezdálo a ve zprávě se objevilo.
… knihy a panna soudružka Anna Nováková (napsala jméno skutečné Anny). Byl z toho rovněž mumraj – kdo si z vážené věci dělá legraci. Legrace to nebyla, ale hloupost.
Jo, nešťastné překlepy.