LuK4S3k CZ

Co máte doma ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Netbook

Dřív jsem měla notebook, když dosloužil, pořídila jsem si netbook s externí mechanikou (tu používám minimálně) a vyhovuje mi to mnohem lépe.

Další odpovědi
briketka10

Notebook

Toshiba Satellite

Hykam

Jiná odpověď

Mám PC i notebook

Rocker

Jiná odpověď

Doplňuji:
Noťas i PC.

Fyzik

Počítač

Vzhledem k tomu, že celá čtyřčlenná rodina pracuje na počítači (což považuji za velké leč nutné mínus), máme doma 3 desktopy, každý máme svůj laptop, smartphone, k tomu bratr má tablet.

anonym

Notebook

RedC22

Jiná odpověď

Stolní počítač, notebook a Raspberry Pi.

Klára K.

Notebook

BANAN93

Počítač

Mapel

Notebook

I počítač a další věci.

marťa382

Počítač

Sůwa

Jiná odpověď

Jeden stolní PC doma, jeden na chalupě ( + 2 starší ) a netbook. Jenže dík tomu musím mít mobilní připojení a to je trošku problém. Čas to nejspíš vyřeší 🙂

Kamionak09

Jiná odpověď

Doplňuji:
Smartphone

balca

Počítač

honza19hk

Počítač

terry

Netbook

Miniem

Počítač

Lleni

Tablet

barcinek

Notebook

anonym

Jiná odpověď

Doplňuji:
Mobilní telefon.