Evca2003

Co maminku nejvíc potěší???

Pohádaly jsme se

Nejlepší odpověď
iceT

Kytička nebo jiná drobnost s omluvou míněnou velmi,velmi vážně a z očí do očí.

Další odpovědi
marci1

Běž za ní, omluv se jí, obejmi ji, řekni jí, že ji máš ráda a dej jí pusu. 🙂

Funna

neznám tvoji maminku…ale mne by potěšilo, kdybys za mnou přišla a řekla: mrzí mě, co se stalo a to, kvůli čemu jsme se pohádali už nebudu dělat (nebo něco pv podobném duchu)…protože i když to vypadá, že rodiče se staví proti tvým názorům, jde jim především o tebe a protože mají už o hodně víc zkušeností než ty, tak dokážou domýšlet důsledky…

Freja

Tak jí řekni:,,Ahoj mami, jsem ráda že tě vidím! Promiň za to co se stalo. Je mi to líto. Mám tě hrozně ráda, přece jsi moje máma a ty nejsou na to aby se hádaly s jejími dětmi!

HonzikPernik

kup jí vajíčka

bolak

šťouchni ji na fejsbuku