Avatar uživatele
SpeedyCZ

Co mám zkombinovat za anti/viry/spy­ware/adware/at­d…?

Mákm microsoft esencials a aviru, kterou jsem si nainstaloval místo avastu podle vaší rady… Ale teď se dočítám že je nejlepší kombinovat… Poradíte mi? Co mám nainstalovat a odinstalovat? Děkuji!!! A POMOC!!!
Doplňuji:
Takže když jsi odinstaluji esencials, nic se nestane? Stačí AVIRA?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, rvrablik před 4811 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Abyste to nakonec nepřekombinoval … AVIRA podle mne naprosto dostačuje.

Spíše si osvojte zásady obezřetného chování na internetu, nestahujte aplikace s neprověřených zdrojů, vypněte potenciálně velmi nebezpečné technologie svého prohlížeče (activex), vypněte automatické spouštění aplikací z flash disků a jiných často zavirovaných paměťových médií, atp …
Doplňuji:
ms esencials je druhořadý antivir … jeho odebráním skutečně nic nepokazíte, zvlášť pokud máte avira.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Antivirivý program jenom jeden. Dva se nemívají rádi.
Programy na detekci a odstranění programů spyware je dobré ale kombinovat. Ani jeden nenajde vše. Jeden najde to, druhý zase něco jiného. Takže klidně AdAware + Spybot,Terminator atd., i v případě že instalovaný antivir má podobnou ochranu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Nejlepší je nekombinovat. Nevhodná kombinace se může poprat, navzájem se blokovat, zkrátka si nemusí rozumět. Následkem pak bývá oslabená ochrana a s ní spojené komplikace, v neposlední řadě podstatné zpomalení systému. Zvol jednoho výrobce a nemíchej dohromady víc produktů, ač může být jeden každý z nich samostatně dobrý.
Doplňuji:
Žádná katastrofa nehrozí, naopak se může zrychlit systém, protože se mu ulehčí boj s kunflikty nesourodých antivirů.

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek