Co mam urobit aby som mohol pozerat videa na tablete

Co mam urobit aby som mohol pozerat videa na tablete. ked si dam napriklad youtube.com dam pesnicku ta mi nejde len cierna obrazovka a v strede je kocka

Nejlepší odpověď
www

Zkus jiné video, většinou to tablety umí.
Pokud nepojede nic, upravit nastavení, případně stáhnout doplněk.
Málo info.

Další odpovědi
HorkaPolivka

Důležitá věc je: Jaký to je tablet? Pokud vím, tak všechny dnešní tablety nemají problémy s videi na YouTube. Zkusil bych na YouTube přistupovat přes adresu http://m.youtu­be.com , což je mobilní verze. Já na svém tabletu (iPad) neměl problém, pokud to video nebylo zakázano pro moji oblast majitelem videa.