afro.minerva

Co mám udělat se svým manželem?

Můj manžel před chvílí nechal naši sedmiměsíční holčičku, která se už plazí, na hrací dece, já byla v kuchyni a jenom jsem slyšela: „Tak já jdu“ a bouchnutí dveří. Co s ním mám udělat, až se vrátí?????

Nejlepší odpověď
bond73

Nejprve musim vyslovit to,ze mi k tomuto chybi ta vec,jak stary je vas manzel.Pokud jste mlady par,je to co udelal, neprijatelne,ale pochopitelne,je­likoz mladi muzi, jeste nemaji vyvynuty ten spravny rodicovsky pud ,nemyslim si,ze by jste jej mela karat hrubym krikem,tim by jste si moc nepomohla,ale zkus te mu vysvetlit,co vse by se mohlo stat vasi dceri,kterou zde nechal samotnou a pouze v nem probudte, onen lidsky strach o sve dite,myslim si,ze pote bude vic opatrnejsi, ba sdilnejsi k temto vecem,pokud ani toto nezabere je nutne,aby jste vsechnu peci o vasi dceru, prevzala do svych rukou a nechala sveho manzela dozrat k dospelosti, co se tyce pece a starosti o dite. Doufam,ze vam bude naslouchat,ale kazdy, i mlady clovek ma srach o sve dite a kdyz si nevi rady,tak se pta, co ma delat,budte mu nyni poradkyni a take mu naslouchejte.

Další odpovědi
anetadela1

A co byste s ním chtěla dělat? Nemůžete mít dítě 24hod na očích. Evidentně ohroženo nebylo. Kdyby ji nechal dejme tomu na gauči, tak neřeknu…
Možná bych mu, až přijde, akorát řekla, aby za váma příště přišel a řekl vám, že teda jde a že už nehlídá. Jinak nevidím nejmenší problém.

panenka

afrominervo chlapi na to nejsou být s dětmi 24 hodin denně.nechci se ted dotknout všech.váš manžel pokud je trochu společenský a má známosti,tak si zřejmě zašel asi na pivko,nebo taky na chvíli ven aby si mohl trochu odpočinout.i on sám ví že to není lehké a kord když máte takové malé mimčo.nedávejte mu to za zlé pokud mezi vámi nejsou nějaké časté hádky nebyvá hodně často dlouho pryč tak ho nechejte .i on sám si chce trošku vždycky odpočinout

kenyrts

Pokud přijde ovlivněn alkoholem,tak bych se snažil to v klidu přejít a počkat na vhodnější dobu.až by ta vhodná doba nastala,tak bych ho požádal o vysvětlení,co to jako mělo znamenat,že řekne,tak já jdu a hotovo.Myslím si,že to není normální jednání v normálně fungující rodině.Jenom doufám,že k tomu určitě neměl pádný důvod?Ale ani potom se takto nejedná.

Nuk nuk

Pokud se to stalo poprvé, pokuste se mu naprosto v klidu (není to lehké) bez větších emocí vysvětit, že jí nemůže nechat samotnou, protože by si mohla ublížit. Je pravda, co tu píší ostatní, Většina mužů není příliš stavěná na to být s takto malým dítětem příliš dlouho a intenzivně. Zkuste mu ale vysvětlit, že pokud potřebuje od dítěte nutně odejít, pak by Vám to měl říci dříve, než odejde, abyste o tom věděla.

iwetax

Já bych šla s ním nebo bych až by zas hlídal řekla „tak já jdu“ a bouchla bych s dveřma. A šla za kámoškou na víno a vrátila bych se hooodně pozdě!:-)

georgia

Ukousla bych mu hlavu!

Lingua

No řekla bych, že se prostě chlapi nikdy nezmění, ale pozor nejsou takový všichni. A hádkami se nic nevyřeří. Akorát byste si s tím znepříjemnila život a to nemá cenu.