jjsemtujak

Co mám udělat proto, abych byl jako spiderman, že se dokážu udržet rukama (a nohama) na zdi, nebo na stropě?

Co mám proto udělat?

Odpovědi
LuciJe

🙂 Pokud si nechcete natřít ruce i nohy nějakým kvalitním lepidlem, patrně budete muset přijmout fakt, že schopnosti filmových postav jsou běžným lidem upřeny.

jelineko

Měl by ses nechat štípnou od pavouka z tajné laboratoře doktora X.

Frenk

Patex Super Fix PL 50

Zdroj: http://www.pro­lep.cz/?p=pro­ductsMore&iPro­duct=190&sName=pa­tex-super-fix-pl-50

nonnel

Nejdřív se nauč zadkem pouštět pavučinu. Až to budeš umět pokračuj ve shánění oděvu. Dřív ne.