Janča169

Co mám udělat proto aby mi už kámošky neřkaly že jsem blbá?

Nejlepší odpověď
arygnoc

asi si nerozumíte.
kamarádky by měli mít nějaké společné zájmy, měli by si jednu druhou vážit (asi se vzájemně potřebujou, když kamarádí, ne?)
mám pocit, že si pletete známé s kamarádkami.

Další odpovědi
chudst

Z jakeho duvodu ti rikaji, ze jsi „blba“? Pokud pouze proto, aby te nastvali, tak je ignoruj, „kamosky“ dokazi byt obcas pekne protivne.

SajmonModer

Najdi si jiné kamrády, takové, které Tě budou mít rády.

poa.li

Zamysli se nad tím, nebo se jich zeptej, přoč si to myslí a pak se podívej do svého svědomí, jestli je to opodstatněné..

venkovan

Říkají to ve zlém a nebo v rámci mezi vzájemné běžné komunikace