Avatar uživatele
flodur

Co mám udělat?Nevím si rady.

Pomozte prosím z počítačem. Když kliknu na START a potom na počítač tak se mě otevře okno,kde vpravo se objeví jednotky pevných disků ale vlevo zmizel sloupec–oblíbenné položky,knihov­ny,dokumenty,hud­ba,obrázky,vi­dea atd. Nevím co jsem prove,že mě to kdovíkam zmizelo. Poradíte prosím ? Díky.
Doplňuji:
Jste moc hodní,že ještě tak v nociodpovídá­te,ale nic se mě nespravilo, Vistu nemám.Dík.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, jirkajirka před 4040 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jirkajirka

Jestli máš OS Vistu tak tam bude napsáno složky a u nich malá šipka Tak na ni klikni.
Doplňuji:
Aby se Ti mohlo pomoci tak napiš jaký máš OS. Jinak zkus bod obnovy na datum kdy ti počítač šlapal.

Upravil/a: jirkajirka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marijakes

Jestli jsem to dobře pochopila,pokud máte OS Win XP klik na start > dokumenty a budete mít vpravo složky s hudbou, obrázky a pod a pokud chcete rozbalit vlevo strom všech složek v počítači, klikněte nahoře na slovo „složky“ hned vedle symbolu složky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
whytsno

Zkuste tohle (určitě pomůže)

Dejte Folder Options >> tab General >> u Tasks zakš. políčko Show common tasks in folders >>OK

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nástroje
možnosti
obecné
zobrazit možnosti práce se složkou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek