Slayer5

Co mám udělat, když jsem přesolil bramborovou kaši?

Doplňuji:
Jak mám zachránit přesolenou bramborovou kaši????

Nejlepší odpověď
anonym

  1. vyhodit ji
  2. uvařit a přidat další brambory
  3. sníst ji přesolenou

___
Případně můžeš přidat dušenou nebo smaženou cibulku a brkaši tak ´nastavit´.
Otázkou je, jak moc jsi ji přesolil, pokud ´víc´, asi bych preferoval a).
😉

Další odpovědi
Nechápavé

Pridat brambory

iceT

Já bych šla koupit instatní bramborovou kaši,připravila ji podle návodu,ALE NESOLILA bych,a pak je obě smíchala.

Nazdar Bazar

Nabídni ji sousedovi.

Gami.Pet

Přidat brambory, mléko a znovu uvařit..

celimek

když kaši trochu přesolite přidat granulovaný česnek a trochu majoránky. vyzkoušeno

Krásná

Já uvařím brambory snad to pomutet

Krásná

Přesídlila sem kaši bramborovou co dělat

kablik

nejsnadněji, vyhodit…