ZangetsuTS

Co mám udělat aby rodiče vyměnili psa za jiné zvíře albo že by žádné zvíře nebylo?

Dobrý den
Dal už jsem to tu jednou ale většina furt píše nesmysly které jsou na jinou otázku kterou jsem se ani neptal ..
Nepište mi tu kraivny jako chudák tvoje budoucí manželka ( Viděli jste někdy asexuála že by mněl manželku ? :D )

No .....
Prosím :(
Pes mi příjde odporný
Mám radši plazy ale savce mám rád taky :))
třeba za kočku aby to vyměnili nebo jiné zvíře -.-

A není to pes celé rodiny ale jejich :)
Já se do rodiny která má psa nezařazuji no fuj ..

Nejlepší odpověď
Drap

Přihlas se na sociálku a do dětského domova, zbavíš se psa i své „fuj“ rodiny, do které se samozřejmě nepočítáš.

Další odpovědi
hanulka11

Zatím není ve tvých silách abys poroučel co doma mít či nemít…a tvé pubertální nápady nebude zřejmě brát nikdo v potaz…
Myslím, že až dospěješ změníš názor ,budeš litovat jak ses choval a když se ti nelíbí co ti tu píšeme nechoď sem a nebudeš to muset číst.

samicek333

Nevím co z tebe jednou vyroste, když něco takového tvrdíš!

Damiana

Pes ti přijde odporný? Takhle nemluví asexuál, ale asociál. Evidentně tě štve rodina, ale na „jejich“ psa se to dá lépe hodit co? Než aby ses se svou agresí vyvztekával na jakémkoli jiném zvířeti, které by ti přišlo pod ruku, zkus si pořídit Aiba.

anonymka14

Ahoj,sice nevím,na čem ti pes přijde odporný.
Ale vážně nevím,jestli ti dovolí plazy.
Zkus si s nimi o tom promluvit a třeba tě pochopí,ale hlavně jim neříkej,že ti pes přijde odporný.
Pokud to vyjde tak doporučuji potkana,morče,fret­ku,papouška a nebo třeba želvičku.Želva je svým způsobem plaz,ale je dost těžká na údržbu.

dagry

Já bych doporučovala zakoupit si škrtiče a přála bych ti aby ti svou lásku vyjádřil tím, že by tě obtočil a hodně přimáčkl. A nejlépe kolem krku, samozřejmě. Zduř !!!