ZangetsuTS

Co mám udělat aby mi matka koupila užovku ?

Co mám udělat
nevadí ji hadi
mám terárku dosti velké
mám peníe abych to uživil
říkala že mi to koupí když budu mít dvojku ze zeměpisu když mi vychází 3–4
je to nemožné aby se mi to povedlo na dvojku ..
na trojku to zvládnu to ano ale na 3 ne ..
Co mám říct .. Chci toho hada celý život
mám jinak samé jedničky ..

Prosím nepište hold se začni učit já se učím .. 30–1h déle nezvládnu u tohoto předmětu
Doplňuji:
Neznám
a já si to chci sám zaplatit ! :D
nechci at ona to platí

Nejlepší odpověď
venkovan

No je vidět, že vedle psa nemáš rád ani zeměpis.
Že jsi si k zeměpisu vychoval celkem děsivý odpor – přitom je to jeden z nejhezčích a nejlehčích předmětů ve škole.
Je zajímavé, že se chceš zabývat chovem zvířat a neuvědomuješ si, že právě zeměpis je jedním ze základů takového chovu – znát biotop takové zvířete vychází přímo ze znalosti světa.
A je vidět, že ti peníze neschází, že máš zřejmě tučné kapesné, když prohlásíš, že si hada koupíš sám místo abysi přidal ve škole.
Jak to vidím já:
Ohnout maminu přes koleno a pořádně ní nařezat na zadek aby se vzpamatovala a nerozmazlovala tě.
Tátovi nastrkat do trenýrek čerstvé kopřivy aby si uvědomil, že je za své spermie odpovědný, a než že je vykoupí kapesným.
Chtít neznamená vždy bez práce mít. Pro tebe je práce stanovena – zlepšit se v zeměpise.

Další odpovědi
Drap

Nevím, proč chcešod nás radu, když znáš řešení. Vždy je něco zua něco. Tak už to na světě chodí, že nic nepadá z nebe.

terry

Z češtiny máš také za 1?
Že se to z tvého psaní moc nepozná :).