Bubenik

Co mam udelat aby mi fungovala USB rozdvojka

Pri zapojeni rozdvojky do usb naskoci okenko,kde je napsano,ze to
pocitac nenalezl.Dik
Doplňuji:
Omlouvam se spatne jsem se vyjadril.Samoz­rejmne mam ROZBOCKU a ne rozdvojku jak jsem napsal,ato USB hub ze 4 porty znacka BELKIN.
 Dik

Nejlepší odpověď
anonym

A co bys čekal, rozdvojka je jen otevřená cesta, PC detekuje až zapojené výměnné uložiště.
Doplňuji:
Je hezké, že píšeš dík, možná ještě nevíš, že jako registrovaný máš každý den 5 palců, jimiž je slušnost ocenit snahu (a dobrou radu u Belkina) odpovídajících, viz názorný odkaz:
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

Další odpovědi
Kukusak

Rozdvojka slouží snad vždy jen pro napájení připojených zařízení. Ty asi potřebuješ rozbočení pro přenos a na to je potřeba USB rozbočovač. Jako třeba http://gadget­s.heureka.cz/usb-hub-duha_8/

led

Prázdna rozdvojka je vlastne neuzavrený obvod – v princípe je to vlastne to isté ako napríklad prázdna rozdvojka na 230V zasunutá v zásuvke. Je nefunkčná.
Keď do nej zasuniete spotrebič uzavrie sa elektrický obvod a je funkčná. U počítača sa môža stať, že neidentifikuje spotrebič – pridané zariadenie, oznámi nefunkčnosť a treba nainštalovať ovládač zariadenia pre usb.