Emily17

Co mám udělat?

Můj přítel chce abych si ostříhala vlasy tak alespoň po ramena ale já mám teď vlasy do půl zad zatím jsem mu řekla že si to ještě musím promyslet?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud chcete si vlasy nechat, tak si je nechejte. Jsou vaše a vy rozhodujete. Taky se snažíte přesvědčit přítele aby změnil účes, popřípadě aby se jinak holil ?

Další odpovědi
ReHu

Kvůli mužskýmu bych si vlasy rozhodně nestříhala.
Buď tě bere takouvou jaká jsi, nebo ne. A že by tě nechtěl kvůli dlouhým vlasům? To se mi nezdá. Většinou se právě dlouhé vlasy klukům líbí. Málokterá holka je má dlouhé a pěkné.
Stejně HLAVNĚ záleží na tom, co chcš ty.
Mysli na to, že pokud je budeš chtít zase dlouhé, bude to trvat několik let, než dorostou.

A že jsou nepraktické? To říká ten, kdo je nemá. Já s nimi nikdy žádný problém neměla. Do zipu u bundy jsem si je nezapínala a v noci při spaní nepřilehávala.

Michal Kole

tak dlouhé vlasy jsou nepraktické, pořád se ti někde zachytávají (např. do zipu bundy), když si na ně lehneš a když se otáčíš, tak si za ně zataháš protože je máš ještě pod zády

roxy52

Docela přítele chápu.Jednak ty vlasy jsou časem všude a je pravda,že to musí být dost nepraktické a náročné na údržbu.