Avatar uživatele
slipknotak

Co mám pít při střevní chřipce ?

mam strevni chripku a rano kdyz sem se napil trochu vody z kohoutku tak sem ji po chvili vyzvracel…ted uz piji jenom trochu abych nebyl dehydratovany ale stejne mam bolesti brocha ale zvracet se mi nechce…chci se zeptat jestli mohu vypit trochu coca coly pry to je dobre na zklidneni zaludku ale abych se nepozvracel…pak me jeste napadlo dat si trochu mleka abych zneutralizoval kyselinu v zaludku ale toho se take bojim..mohu pit neco z toho co jsem uvedl nebo doporucujete neco jineho ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4494 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Hořký čaj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

výborně na ni pomáhá čaj ze semen anděliky, bohatá vlastní zkušenost … ale jak tak čtu, asi nebudete mít dost sil se pro něj doplazit do lékárny :{/> otázka je, jestli by ho tam vůbec měli, já ho mám přímo od bylinkáře.

Spíš než rumem bych to prokládal slivovicí, taky uleví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Zkus pít,ledovou colu po lžičkách.Je to vyzkoušené a u většiny lidí funkční.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Převařenou vodu s fruktózou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SonsyMite

RUM
CocaCola vozená do ČR není pravá CocaCola!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Babe

mně nepřipadá vhodné zrovna při nemoci do sebe kolou dodávat další jedy..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ledově vychlazená coca cola po lžičkách opravdu funguje, doporučila nám to i dětská lékařka pro dcerku při podobných potížích.

Jinak existují třeba čípky proti zvracení, máte-li zároveň průjem, zkuste spíš něco, co se polyká, poradí Vám v lékárně (nebo poradí tomu, koho vyšlete).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

na průjem je nejlepší neslazený černý čaj, na zvracení zase něco ledového po lžičkách s fruktozou na doplnění rychlé energie – takže kompromis :) vychlazený černý čaj s fruktozou – mám vyzkoušeno u sebe i u dětí, a až vám bude líp zklidněte si žaludek těmi bylinkami… btw mátu možná máte doma a ta je taky na zažívací potíže

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek