rouzi

Co mám očekávat po vakcině proti hepatitidě A a B?

Myslím nějaké vedlejší účinky.
Měla jsem pocit, že mě doktor docela dotlačil k souhlasu.
Další budu mít 26. listopadu a pak v květnu.
Děkuj, myslím k vzhledem mému věku 63:-(

Nejlepší odpověď
ivzez

Vyšší odolnost vůči hepatitidě A a B.

Proč Vám lékař očkování doporučil, jaký důvod uvedl?
Jestli se nepohybujete v rizikovém prostředí, nejsem si jista,
jestli je pro osoby ve Vašem věku nutné (potřebné).

Další odpovědi
Drap

Myslím, že vůbec nic. Většinou to proběhne bez nějakých vedlejších příznaků. Neni to však pravidlem.

Kepler

Jako každý přípravek i vakcíny mohou mít nežádoucí účinky – viz http://www.vak­ciny.net/dopo­rucene_ockova­ni/hepa.html
Nechci strašit, ale vyskytují se docela varovné informace, sám je beru s rezervou: http://www.vak­cina.net/

Emefej

Já jsem to absolvoval, žádné vedlejší příznaky se u mě neprojevily.

Lamalam

Já jsem to absolvovala povinně (pracuji s rizikovými materiály), žádné vedlejší příznaky se nekonaly.