terry

Co mám napojit k TV, abych mohla přes USB nahrávat na pevný disk? Jde to i se set top boxem? Díky.

Doplňuji:
Do STB mohu zapojit flash a nahrávat. Takže místo flash tam zapojím pevný disk? Mám STB Evolve 2 tunerový. Díky.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Některé dražší settoboxy jo, ale lepší je blu-ray player (některé) nebo DVD recordery.

Podmínkou je USB slot. (některé přístroje mají USB jen pro servisní účely.)

Můžeš mi napsat na mail víc podrobností michal.kolesa@seznam.cz a nezapomeň poslat kopii přihlášky do plavecké školy 😁
Doplňuji:
To je ejdno co se připojí, hlavně aby to bylo USB Mass Storage a někdy může být problém se souborovým systémem. Některé výrobky chtějí FAT32 a jiné rozlousknou i NTFS.

Další odpovědi
Ella

nejdřív musíš mít televizi, do které lze zapojit USB a mám schopnost rekordéru.
Pak stačí místo flashky zapojit Pevný disk a nastavit nahrávání v TV.
Alespoň naše televize nic jiného nevyžaduje – zapojit na co chci nahrávat, nechat načíst, případně zformátovat, hlavně mít dostatek místa a jede.
Doplňuji:
no vyzkoušej, mělo by to tak fungovat, pevný disk nebo flashka, na obojí se dají ukládat data, neměl by v tom být žádný rozdíl.