Vezu

Co mám nakreslit jako obrázek konzumenta

Chtěla bych to vědet do dnešního večera

Doplňuji:
Moc vám všem dekuji ,ze jste mi odpovedeli

Nejlepší odpověď
M.

Například sebe.

Další odpovědi
hanulka11

může to být býložravý živočich
konzument také může být… konzument piva či jídla:D:D

huxa

SEBE jakožto konzumenta televizních vysílání a hovadin na internetu.

anonym

Pokud víš co je konzument, konzumní společnost, tak nemáš problém s obrázkem.
Konzumerismus je tendence, chování nadměrně nakupovat a hromadit předměty a požitky za účelem zvyšování osobního štěstí http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kon­zumerismus

manon

Je dobré, že nám byl stanoven termín. Jinak bychom se zbytečně flákali :)

Konzument může být i konzumentem knih (pozor, on je nejí!), nebo konzument alkoholu třeba.

venkovan

Slušnější je místo „chtěla“ napsat „potřebovala“.
Otázka je co si pod konzumentem představujeme. Může to být člověk s velkou eneretickou náročností na svůj život a nebo kterýkoliv živočich

Conchus

Přemýšlíš?