Spartaboy

Co mám na dně záchodu za šedé skvrny?

Několik týdnů jsem záchod nečistil a dnes jsem jako vždy savem a štětkou záchod čistil ale objevily se na dně šedé skvrny které nevím jak vyčistit můžete mi prosím napsat co to je za skvrny a jak je vyčistit? Přikládám foto.

Nejlepší odpověď
Kepler

Savo není určeno k čištění keramiky, jen k její desinfekci. Podle fotky i zbytek mísy vypadá tristně. Problém bývá způsoben usazováním vodního kamene. Pravidelně čistím kyselinou chlorovodíkovou z drogerie. Stačí na noc nalít velkou štamprli a štětkou oplachovat ostatní části. Ráno ještě opakovat čištění štětkou a několikrát spláchnout. Mísa je jako nová.