LubosHa

Co mám koupit přítelkyni k dvacetinám?

Nejlepší odpověď
bolak

Nejlépe nějaký dárek, když je to k narozeninám.

PS: Sexy obleček nekupuj, následovala by řada nepříjmných otázek typu „copak já už tě nevzrušuju?“ a podobně. Takovýhle věci jsou hlavně pro lidi, kteří mají problémy, jak by řekl náš Michal, „tam dole“.

Další odpovědi
Drap

Kup nové auto či nějaký pěkný domek. To každou potěší.

zjentek

to myslíš vážně? ..i když ji znáš lépe než cizí lidé? Já bych jí dal letos slib, že si do roka zvednu práh své vlastní představivosti ,)

hanulka11

Jestli se podřekneš ,že ti stejně někdo poradil- tak tedy..... nekupuj radši nic .

I_hate

ROBERTEK

Anuket

To ti my neporadíme. Pokud jsi bezradný, tak vždycky potěší hezká květina a pozvání do restaurace je také pěkná záležitost. Znáš ji lépe než my, musíš vědět, zda preferuje hmotné dárky, či dárky nehmotné (bylo by třeba fajn ji i pozvat na víkend někam, případě i wellness není špatné).
Rozhodně bych se vyvarovala věcem, které ti radili „rádci“ – sexy oblečky jsou opravdu hroznou záležitostí, nemusíš se trefit do velikosti, vkusu a hlavně, kupuješ to přítelkyni, nebo sobě pro zpestření? To je spíše fakt dárek pro tebe, který oblečeš na ni. Pokud na to ovšem vyloženě není, ale to by to už určitě měla. Stejně tak s vibrátory a podobnými „super věcičkami“. Když už, tak tohle radši vybírat spolu.

PlayStationa

Zkus nějakej sexy obleček :D Třeba něco takovýho http://www.as­tratex.cz/kor­zet-clara/damske-spodni-pradlo , určitě bude mít radost :) A ty taky!

motlajs

Dej ji pozornost, nic nekupuj

Michal Kole

Plavecký kurz pro neplavce

Jakub Tlapal

To je i věčný problém u nás. Přítelkyně si taky nikdy nechce říct, co jí mám koupit, takže mi výběr dárku moc neulehčuje. Vím, že se jí líbí stříbrné šperky, takže když mě nenapadne nic originálního, tak jí koupím náušnice, náramek nebo řetízek. Tak to končí hodně často 😁 .

SuzanKa

Na ty sexy hračičky doporučuju tento shop https://e-kondomy.cz. Ten je super, mají tam fakt senzační nabídku.

Lurenka

Já jsem si tam teď koupila tyto kuličky https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/venusiny-kulicky-lelo-hula-beads-fialova a díky nic se těším na každou svou volnou chvilku :)

Cizecek.M

Ty vypadají parádně. Už jsi je zkoušela?

Lailinka

My teď budeme experimentovat s těmito hračkami https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/bdsm-a-fetish/obojky-a-voditka. A jako těším se moc. A chlap ještě víc :D

Honzin8

Noooo, to je nápad… Ty kuličky musím pořídit manželce… Na e-kondomy mají i na dálkové ovládání… Myslím, že mám vybráno a taky vím, kdo bude mít ovladač 😛

VanesskaMala

Heeej, kup ji je… A přesně, jak píšeš… Ovladaš si je nech u sebe 😛 Máme to taky tak s chlapem :D Jinak koukal ses na e-kondomy :) Tam mají ty kulicky senzační.

GabulkaA

No, tak co, co jsi nakonec vybral? Neudělal jsi ji radost nějakou sexy hračičikou? Ty se nikdy neztratí a vždycky budou mít úspěch 😛

GabulkaA

Jojo, to je super nápad :) Já jsem vždycky nadšená, když dostanu nějakou sexy hračku :)

bamboolka

Kulaté narozeniny, tak to by si určitě zasloužila něco speciálního. Napadá mě koupit jí třeba 20 růží, to by bylo hezky symbolické. Já přítelkyni taky k narozeninám daroval růže z https://www.flo­rea.cz/produk­ty/rezane-ruze-1 a byla z toho opravdu nadšená, takže jdi rozhodně do toho! :)