Avatar uživatele
Sašetka

Co mám dělat v téhle situaci?

Dobrý den, mám jeden problém. Nastoupila jsem do 1. ročníku gymnázia a zjistila jsem, že bych radši chtěla chodit na pedagogickou. Jsem tam sice jen první 2 týdny, ale bojím se, že to nebudu zvládat a stíhat to všechno učivo, kterého je fakt hodně. Přemýšlím nad tím pořád a myslím, že bych radši chodila na pedagoigickou, abych pak mohla dělat učitelku v Mateřské škole. Ale bojím se toho, co na to řeknou rodiče a učitelé, protože jsem na gymplu jen týdny. Neporadil byste mi někdo, co mám v téhle situaci dělat?.

Zajímavá 0 před 4238 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
quentos

jedině sbírat odvahu, protože jestli přestoupit, tak na začátku roku. Pak to bude čím dál těžší, už budete přestupovat „z rozjetého vlaku“

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

to, že přestoupíš ti neudělá nic lehčí… jestli si myslíš, že se střední pedagogickou můžeš učit v Mateřský školce ,tak jsi na omylu, k tomu potřebuješ vysokou pedagogickou, tzv. mateřinky… a na Vš se dostaneš stejně tak z gymplu jako z pedagogické…

ale je to tvoje rozhodnutí… náš spolužák přišel na gympl jenom první den a hned druhý den přestoupil na jinou školu, na tu, na kterou chtěl jít původně…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sašetka

To je pravda. Ale bojím se hlevně toho, že na mě budou naštvaní ohledně knížek a toho ostatního. Protože mi koupili knížky na gmynázium a ted by to bylo všechno na nic. Prostě zahozený peníze.

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek