čubánek

Co mám dělat? Teče mi lednice.

už jsem zkusil přehodit dveře a pořád teče dál jsem ji do vodováhy a teče ale do vypařovací nádoby mi neteče žádná voda a teče mi ze předu z lednice nemate nikdo zkušenosti? děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

mohl byste zkusit opatrně vzadu tu hadičku prošťouchnout,/ ale třeba jen špejlí,ne drátkem /může být ucpaná nějakým drobným „sajrajtem co se utvoří“,co má z ní vytékat kapalina
jinak zavolejte opraváře- také jsme to měli a musel vyměnit nějakou součástku /název bohužel nevím/

Další odpovědi
dudu

Jak říká hanulka, asi je ucpána hadička spojující „okap“ v ledničce s venkovní nádobkou odpařovače. Postupujte dle její rady a máte-li injekční stříkačku, propláchněte hadičku horkou vodou.