kmka

Co mám dělat s tukovým vakem u potkanky?

Naše potkanka poměrně dost papá a je docela silnější.Znepo­kojilo nás když se jí pod nožkou udělal takový vak a nevíme co s tím.Může ji to vůbec nějak ohrozit?-děkuju za odpovědi:)
Pozn.jít k veteřináři je nesnadné…,ale určitě bychom to i udělali, jen jestli nemáte nějakou radu mimo veterináře…

Nejlepší odpověď
anonym

Každá obezita s sebou nese různá zdravotní rizika.
Nevím z čeho usuzujete, že se u vaší potkanice jedná o „vak“, ale v každém případě bych diagnózu nechala stanovit veterináře.
V každém případě omezit dávky krmení! Dieta jí prospěje v každém případě.

Další odpovědi
www

Teď už žádná rada bez veterinární prohlídky není.
Onen „vak“ může s obezitou souviset, ale nemusí.

Drap

Na dálku nelze odhadnout zda bude či nebude ohrožovat. Doporučuji veterináře a poku je přetučnělá tak omezit stravu.