mizu14141

Co mám dělat proti stydlivosti? :(

Nejlepší odpověď
anonym

Stydět se, stydět se a znovu se stydět. Hezky si to užít. Však ono Ti jednou dojde, že jsi mladá, šikovná slečna a že si děláš zbytečně vrásky z něčeho, co za to vůbec nestojí. Stydět by se měl člověk za to, když se jako člověk zapomene chovat. A ten případ určitě nejsi.

Další odpovědi
venkovan

Nic moc. Jen se opatrně vystavovat takovým okamžikům ve kterých se stydiš a dobu expozice prodlužovat.
A stud je celkem přirozená záležitost. Jen někteří lidi si z něho dělají větší problém než ve skutečnosti je.
A když bude hodně krušno, zkus se studu vysmát.

Drap

Jedině se nestydět. Pokud to nepčekobáš sama, tak ti asi nikdo nepomůže.