Questman

Co mám dělat při tomto zjištění/prozření?

Že roky panictví a frustrace z nedostatku jakéhokoli kontaktu s osobami opačného pohlaví ze mě udělaly naprostého ustrašence před tímto kontaktem a zároveň parchanta, který ženy vlastně nenávidí? :(
Nechci takový být ale nevím co mám dělat, ve stavu v jakém jsem nedokážu oslovit žádnou dívku a když náhodou rozhovor navážeme, tak nedokážu rozumně komunikovat..
Nesnáším se za to.
Doplňuji:
Proč rovnou psychologa? :o
Já nejsem blázen ani násilník, jen jsem osamělý, protože mi nikdy žádná nedala ani šanci se jakkoliv seznámit, to přeci není moje vina, že nejsem atraktivní.
Psycholog by mě mohl jedině naučit se smířit s tím, že budu do konce života sám a ještě mě přesvědčit že jsem nějak „nemocný“ i když nejsem :/

Nejlepší odpověď
gecco

To je skoro*) na návštěvu psychologa…
😉
*) no – né skoro, ale fakt…
___
Buďto si najdi nějaký zájem (sport, kulturu…), kde se budeš s holkama potkávat a svůj vztah (a chování) k nim znormalizuješ a nebo se s tím psychologem domluv.
😉

Další odpovědi
postcd

dospět

ten který je

Vyhledej odborného psychologa nebo psychiatra dříve,než by se mohl stát případný malér.

zjentek

napsal jsi to úplně přesně – ostatní maj vyš.ukanej mozek z hlavy, ale ty, ty seš správnej parchant, správnej sanavabič, kterej stojí nohama pevně na zemi ..né aby tě napadlo tudle přednost zahodit pro chvilkovej požitek.
Buď v klidu, až budeš na úrovni, samy se připlazej.
Doplňuji:
ještě k tý rozumný komunikaci- už jsi dopředu přemejšlel nad tím, o čem to asi bude, až decentně pomlčíš a „dotyčná“ vezme slovo? Vím, že v představách jasně vidíš, jak s tebou krásně hovoří ..no nic, nebudu tě rozhodně strašit

setapouch

Jak říkají ostatní, navštiv psychologa. Ten ti ukáže, že každý může být pro někoho atraktivní. Když už ne jinak, tak určité slečny přitahují karty. Ne hrací, platební. Jde jen o to najít si něco, v čem je člověk dobrý, výjimečný nebo sebejistý. To se pak prodá. Ne všem holkám, ale některým.

Takže najít svou silnou nebo zajímavou stránku. Vymezit si skupinu několika holek, kterou to může zajímat. Ze začátku si najít jednu jenom jako kamarádku. Ta ti „poslouží“ jako odrazový můstek k jejím kamarádkám. A když se s nimi budeš stýkat, budeš s nimi mluvit. A tak dál.

Pepa25

Klid. Tady tě nikdo osobně nezná, posuzuje tě jen na základě pár vět. Hlavně ze své současné situace nebuď na nervy – říkej si, že chlapi to mají s hledáním protěšku podstatně jednodušší, což je prokazatelná pravda. Stačí být aspoň trochu normální a dříve nebe později někoho najdeš …

rigormortis

Ignorovat to, žít?
Na základě čeho soudíte tyto závěry? Někdo vám to řekl? Sebereflexe?
Zkuste nějakého psychologa.

marci1

Myslím si, že jsi mladší člověk. Někteří to tak mají, ale většinou se to časem zlepší. Neboj,i na Tebe čeká ta pravá. 🙂

lota

Co dělat? Neztrácet naději. Věřit si, nikdo není tak hrozný, aby si nemohl najít partnera. Proč psychologa? Pomůže s tou sebedůvěrou. Psycholog by mohl ukázat, že žádný člověk nemusí být do konce života sám. Jinak tu je aspoň online poradna, pro začátek: http://poradna­.zena.centrum­.cz/rubrika/psycho­logicka-poradna/

rigormortis

Koho si proboha myslíte že léčí psychologové? Pouze patologické případy?