22aa

Co mám dělat o víkendu?

Dobrý den.
Prosím nevíte co bych měl dělat o víkendu?
Nudím se. A kdybych měl jít mezi lidi tak moje máma nemá čas,pošta nedělá balíky,bazary jsou zavřené.
Prosím nevíte co mám dělat?
Rozebrala se mi powerbanka a blbě se to tam dá zpátky,je skládací.
Děkuji. 22aa.
Poznámka: sobota i neděle jsou strašné a nudné dny kdy nemám žádnou novinku. (bazarovou věc,věc z eshopu)Jsou to obyčejné dny než všední kdy je furt něco nového.

Nejlepší odpověď
Malvína

A copak je nutné obklopovat se věcmi každý den? Co takhle objevovat krásy okolní přírody, sportovat, s kamarády si vymyslet nějakou zábavu, doma si uklidit, zajít si nebo připravit dobrý oběd/večeři, dělat něco na zahradě, pokud máte, jít k vodě, … Já bych dělala dvakrát tolik věcí než obvykle, kdybych nemusela chodit do práce. Stačí jen zapojit hlavu a nebýt znuděný.

Další odpovědi
elkon

Můžeš jít do kina, nebo na procházku, nebo projet na kole. Mámu ani bazar k tomu nepotřebuješ.

da ny

Je smutné, že žijete tak prázdný život a nevíte, kam se vrtnout :)
Doma se jistě podílíte na chodu domácnosti (úklid, praní, žehlení, srovnat a vytřídit své věci ve skříních), procházky v přírodě.
Kolik jste přečetl knih za víkendové dny?
Cvičte, učte se vařit, vymalujte a ukliďte si pokoj. Ukliďte ve sklepě. Zeptejte se mamky, s čím byste mohl pomáhat.
Pak bude mít možná i na Vás chvíli času!
Co potřebuje doma opravit apod. Najděte si brigádu. Nuda = lenost a nedostatek fantazie, sobectví..
Nebo čekáte, až co Vám přilítne na talíř, do skříně, jako Alipaša?

Kelt

Možností je spousta. Víkend je na to , abychom udělali změnu a dělali něco jiného než obvykle. Pomozme druhým , nebo udělejme něco pro sebe. Navštivme přátele, zavolejme někomu . Zkus se projet na kole, proběhnout. Kulturně se vzdělávej, uč se cizí jazyky. nebo jdi do přírody a sleduj živočichy. Můžeš to vyfotit a pak poznávat.

Justin1

Zkus geocaching, vyraz s mámou lovit kešky.

22aa

Za prvé v kině dávají samé nudné filmy (nové) které stojí podle mě s prominutím za hovno.
Na procházku to už je lepší. Sháním mp4.
A za druhé bez mámy ven nemůžu. Jsem autista. A mohly by mě přepadnout. Nějaký gang.